Kosmetická AKUPUNKTURA – nejen face-lift

Milé dámy, pokud jste příznivkyně alternativních zkrášlovacích metod, budete z tohoto způsobu omlazení velmi nadšeny!

Proč vznikají vrásky? Bohužel právě na naší tváři se začínají projevovat známky stárnutí nejdříve. Přibývá vrásek, které se časem prohlubují. Chceme-li vypadat mladší, přitažlivější, bez vrásek, chceme-li mít svěží a jasnou tvář, můžeme podstoupit akupunkturní ošetření. Protože tato metoda Vás bere komplexně, prosíme Vás, abyste před ošetřením vyplnily tento dotazník, abychom snáze určili správnou diagnózu. Děkujeme.

Dotazník ke stažení ZDE

Akupunktura - forma tradiční čínské medicíny (stará téměř pět tisíc let, samotná kosmetická akupuntura 800 let) – pracuje s energií Qi proudící v meridiánech v našem těle.

Energie Qi musí proudit pořád a všude stejně. Pokud se někde zablokuje a neproudí – vzniká nemoc. Uvolněním této blokace metodou akupuntury, akupresury nebo baňkami umožníme harmonizaci nejen v těle, ale pak i na obličeji, mimických svalech a kůži. Výsledkem léčby je například výrazná regenerace s podporou růstu nových kolagenových a elastinových vláken, které vyhlazují vrásky. Ale nejen to, odstraněním blokací se řeší nadměrný mazotok, akné, žilky v obličeji, suchá pleť, ekzém, opary, atd.

Kosmetická akupunktura ale nevyléčí vše. Akupunkturní jehly totiž nemohou opravit špatný životní styl, ALE naučí Vás poslouchat svoje tělo. Po uvolnění blokád dochází ke zvýšené citlivosti akupunkturních bodů a tímto způsobem si můžete při onemocnění akupresurou pomoci sami sobě :).

Kosmetická akupunktura získává na popularitě pro ty klienty a klientky, kteří hledají alternativu k chirurgickému zákroku, a kteří jsou ochotni podstoupit akupunkturní ošetření ve jménu krásy.

Výhody:

  • nejedná se o chirurgický zákrok
  • nemá vedlejší účinky
  • aktivuje vnitřní energii organismu
  • zlepšení lymfatické a krevní cirkulace, vyhlazuje jemné vrásky
  • hluboké vrásky jsou výrazně jemnější
  • tvář dostává celkově mladistvě svěží vzhled
  • podporuje tvorbu kolagenových a elastinových vláken
  • zmenšuje póry
  • odstraňuje pigmentové skvrny a drobné červené žilky
  • léčí akné, řeší celulitidu, otoky

Samotné ošetření trvá 60 minut. Mikrojehličky jsou aplikovány do pokožky tváře (doba působení 20-25 min), v případě potřeby i do uší (metoda aurikuloterapie), rukou a nohou protože tam jsou taky velmi důležité body. V místě aplikace jehličky v obličeji vzniká mikrovzruch, který stimuluje přes nervový systém mozek, který zvýší cirkulaci Qi a krve, čímž se z daného místa odplaví škodliviny (volné radikály) a tím v místě dojde ke zvýšené produkci kolagenu a elastinu.

Ošetření stimuluje produkci kolagenu a elastinu a zvyšuje proudění Qi a krve tak stejně, jako vyvažuje vnitřní orgány a stabilizuje vnitřní nedokonalosti.

Během ošetření klient odpočívá v klidu na lůžku, cítí se příjemně a uvolněně. Po vytažení mikro - jehliček jsou jemné kontury vrásek zcela smazány, hlubší vrásky vyplněny a nejhlubší vrásky jsou zmenšeny.

Jehličky zároveň také snižují stres, zmírňují bolesti hlavy a pomáhají odstraňovat akné i další potíže. Pozn: Při řešení kožních potíží je nutné výrazně upravit jídelníček, dle našich pokynů. 

Počet ošetření závisí na počtu a hloubce vrásek, na věku a na dalších zdravotních problémech. Obvykle postačí 7 -14 ošetření.

S kosmetickou akupunkturou je vhodné začít  kdykoliv.Udržujte si sebe a svou pleť zdravou a bez známek stárnutí. My víme jak na to.:)  Cena od 650,- Kč/ jedna aplikace

Kosmetickou akupunkturu s velkým úspěchem kombinujeme také s metodou mikrodermabraze a následnou mezoterapií včetně použití laseru. Dle našeho doporučení je vhodné spolu s úpravou jídelníčku (mnohdy stačí vynechání jen některé potraviny) užívat tzv. Wany – čínské bylinné léky. (od 300,-Kč).