Mezoterapie

Mezoterapie je vpravování účinných, koncentrovaných, čistě přírodních sér přes pokožku do kůže, popř. kostí a kloubů. Roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a enzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro léčbu a zlepšení stavu. Význam mezoterapie je v cílené péči o celé tělo (pokožku, kůži, klouby, vlasy).
V pokožce je ochranná vrstva - membrána, která chrání organismus před prostupem škodlivých látek, virů a bakterií do těla. Tato membrána ale též zabraňuje průchodu potřebných látek. Kosmetické a další přípravky (krémy, mléka, masky, masti atd.) v drtivé většině touto membránou neprojdou. Molekuly účinných látek jsou příliš veliké a ochranná vrstva kůže je zastaví. Pomocí mezoterapie se dostanou léčivé látky ve vysoké koncentraci na potřebné místo. Proto jsou rychlé a viditelné účinky. Cena od 590,- Kč/ jedna aplikace

Působí na:

– místní cílenou redukci podkožního tuku
– lokální odbourávání celulitidy
– hydrataci, omlazení a zpevnění pokožky
vyhlazení vrásek
– účinná pomoc při vypadávání vlasů, bolestí zad a kloubů, artritidy, po sportovním zranění
– velmi zlepšuje stav jizev, strií a akné

Neinvazivní mezoterapie

zajišťující rovnoměrný prostup aplikovaných látek buněčnými membránami a mezibuněčným prostorem do kůže. Nedochází k žádnému porušení kůže, ani k bolesti.

Vrásky, omlazení - kys.hyaluronová:

v péči o pleť se používá kyselina hyaluronová s dalšími výtažky z bylin. V pleti se silně zvýší hydratace, omlazení a zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek, lifting. V mezoterapii se používají i přírodní látky místo botoxu, které vypnou pleť bez jakýchkoliv negativních následků. Doporučené 3 aplikace po týdnu.

Mezoterapie řeší velkou škálu problémů s kůží. Ošetřuje též velmi citlivou pleť, jizvy, strie, akné, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, žilky, popáleniny, otoky, podlitiny po operacích víček atd.

V péči o tělo je viditelná redukce podkožního tuku, lokální odbourávání celulitidy (nastartuje správný režim kůže), zpevnění povadlé kůže, odstranění tuku pod bradou, regenerace a zpevnění dekoltu a poprsí.

Odbourávání podkožního tuku

na místech kde jsou viditelné tukové polštáře - nejvíce břicho, stehna. Např. na břiše se dá odstranit vrstva 2-4cm. Účinek bývá velmi zřetelný už po třetím zákroku, ale u někoho již po prvním ošetření. Efekt přetrvává v řádů měsíců, ale je závislý na životním stylu. Provádí se 4-6 aplikací po týdnu až 14 dnech.

Lokální odstraňování celulitidy

účinné látky upravují cíleně metabolismus kůže způsobem, který odbourává celulitidu. K udržení účinku je nutné zlepšit životosprávu, zvýšit pitný a pohybový režim. Je třeba provést 6-15 aplikací po týdnu, podle stádia celulitidy.

Odstranění tuku pod bradou

zpevnění kontur a odstranění nahromaděného tuku. Doporučený počet ošetření je 3-8 sezení.

Regenerační péče o dekolt a poprsí

Mezoterapie Vám zaručí mladistvý vzhled, pevnost, hebkost a svěžest dekoltu a ňader. Vysoká koncentrace účinných látek zabezpečí dokonalou výživu buněk. Křivka poprsí závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. Prsa jsou držena vrstvou kůže - jakousi přirozenou podprsenkou. Věk, redukční diety, poškození pleti způsobené sluncem, antikoncepce, hormonální změny jsou faktory, které ovlivňují tvar a pevnost prsou. Vyvolávají ztrátu pevnosti, pružnosti, snižují hydrataci kůže. Proto je potřeba o tyto partie pravidelně pečovat. Doporučeno 4 ošetření po 14 dnech.

Regenerační péče proti vypadávání vlasů

Je určena pro ženy i muže, kterým z jakéhokoliv důvodu začaly vypadávat vlasy. Plešatost by neměla být starší 5let. Doporučeno je 7 aplikací s měsíčními rozestupy. Po první aplikaci - po měsíci rostou již nové vlasy. Síla mezoterapie v boji proti plešatosti je v tom, že všechny účinné látky se dostanou přes pokožku do folikulu, kde nastává silná regenerace. To s žádným šampónem ani ampulí na regeneraci vlasů nemůžete docílit.

Bolesti zad a kloubů, migrény, artritida, po sportovním zranění, operacích kloubů

kromě úlevy od bolesti navrací pohyblivost kloubů. Účinné látky triflex a condroflex regenerují jak klouby, kosti a chrupavky, tak šlachy a svaly v jejich okolí. Po první aplikaci cítíte úlevu od bolesti. Po 5.aplikaci pocítíte velmi silné zlepšení pohyblivosti, můžete se navrátit ke sportu, chronické bolesti mizí. Potravinové doplňky zatěžují žaludek a trávicí soustavu a účinné látky se do postiženého místa dostanou pouze ve velmi malé míře. Při neinvazivní mezoterapii dostanete velké množství regeneračních látek přímo do postiženého místa. Tato kúra svým výsledkem překvapuje. Doporučeno je 5 aplikací po týdnu.

Poučení:

Na ošetření přijít nenalíčená (čerstvé odlíčení snižuje účinek, pleť je podrážděnější).
Před a po aplikaci nepít alkohol, kávu, bublinkové - sycené vody, nejíst čokoládu, tučná jídla - podle aplikovaných látek.

Kontraindikace:
- těhotné a kojící ženy, děti
- neinvazivní metoda: kardiostimulátory, kovové implantáty