Řád studia

Pokud právě nezvedáme telefon, pracujeme. Prosíme Vás, opakujte volání nejdříve po 30-ti minutách, pokud se nedovoláte ani napodruhé, buďte prosím trpěliví, při nejbližší příležitosti se Vám sami ozveme.

Rezervace

Doporučujeme Vám rezervovat si ošetření a naše služby předem, předejdete tím případnému zklamání. Budeme tak schopni Vám lépe vyjít vstříc a splnit Vaše přání a potřeby.

Klidné prostředí

Z důvodu poskytnutí klidného prostředí v našem studiu Vás požádáme, abyste přepnuli Vaše mobilní telefony do tichého nebo vibračního režimu a zároveň udržovali konverzaci na minimu. Taktéž Vás prosíme, nechejte své milované ratolesti doma. V případě, že nemáte na daný termín hlídání, rádi Vás přeobjednáme. Ve studiu nejsme na hlídání dětí přizpůsobeni, je určeno pouze k Vaší relaxaci. Děkujeme za pochopení.

Stornování a pozdní příchod

Pokud se rozhodnete zrušit plánovaný termín, prosíme Vás, učiňte tak s co největším předstihem, abychom Váš termín mohli nabídnout dalším klientům. Pevně věříme, že porozumíte nezbytnosti zkrácení služby nebo přeobjednání v případě Vašeho pozdního příchodu s ohledem na ostatní řádně objednané klienty. Pokud nejsme informováni o Vašem zpoždění, čekáme 15 minut, po této době nabídneme volný termín jiným klientům.

Před ošetřením

Informujte nás prosím o Vašich zdravotních obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na Vaše možná zdravotní rizika.
Pokud trpíte vysokým tlakem nebo jste těhotná, konzultujte návštěvu s Vaším ošetřujícím lékařem.

Kontaktní čočky doporučujeme vyjmout před masážemi obličeje, barvením řas a vždy při aplikaci trvalé na řasy či lepení řas. Pro dokonalý požitek z našich procedur doporučujeme odložit hodinky a další šperky.

Během ošetření

Během kosmetického ošetření zhluboka dýchejte a relaxujte. Pro dokonalou relaxaci doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si svoji proceduru vychutnali opravdu naplno.
Prosím sdělte nám ihned jakoukoliv nespokojenost , či snížení komfortu.
Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvu. Vaše Edita Malcová (majitelka studia, kosmetička).