Tri-pollar účinný radiofrekvenční přístroj od firmy Pollogen

To nejlepší řešení pro ošetření těla, obličeje a citlivých oblastí!

 • Zákrok je ambulantní, neinvazivní, bezpečný a naprosto bezbolestný
 • je variantou liposukce
 • operace na odstranění tukových rezerv
 • tvaruje tělo a zmenšuje obvod na místech, kde má dispozice k ukládání tuků
 • redukce uloženého tuku
 • redukce obvodu částí těla
 • zlepšení vzhledu pokožky zasažené celulitidou
 • modelování obličeje
 • redukce jemných záhybů a vrásek
 • zpevnění pokožky
 • zlepšení textury pokožky dekoltu a rukou
 • redukce strijí
 • redukce dvojité brady

Technologie TriPollar

Společnost Pollogen™ Ltd. vyvinula první světovou patentovanou radiofrekvenční (RF) technologii 3. generace zvanou TriPollar™. Tato jedinečná technologie jako jediná selektivně elektricky zahřívá jak povrchové, tak hluboké podkožní vrstvy. Spojení vysoké hustoty energie a jejího vynikajícího soustředění umožňuje technologii TriPollar™ dosahovat těch nejlepších a nejrychlejších klinických výsledků. Oproti dosud používaným mono-polárním nebo bi-polárním technologiím dosahuje TriPollar™ pomocí 3-pólů řízených speciálními algoritmy variabilní tok energie v kůži. Tento způsob zaručuje pro pacienta velmi příjemný průběh ošetření, ale současně vysokou efektivitu. 

Naše výsledky jsou například po 5-ti ambulantních zákrocích zmenšení obvodu pasu až 8,5cm a po jednom ošetření např. úbytek obvodu pasu 1-2,5cm. Klinické výsledky prokázaly u pacientů průměrné zmenšení obvodu břicha 4,5cm, nebo 2,5cm obvodu stehen. Záleží na počtu zákroků, věku a dalších faktorech. Objednejte se na konzultaci s provádějící zdravotní sestrou.
Střední aplikátor se používá pro menší oblasti, jako je obličej, krk či paže. Spojuje účinné hluboké ošetření, které přináší technologie TriPollar™, s nezbytnou kompaktností potřebnou pro menší části těla a oblast obličeje.
Klinické výsledky prokázaly zmenšení obvodu paží v průměru o 2,1 ± 0,7 cm.

Přístroj je vybaven novým malým aplikátorem určeným pro ošetření jemných záhybů a vrásek v citlivých oblastech, který představuje jediné neinvazivní řešení pro ošetřování vrásek v okolí očí, horního rtu, čela a rukou, jaké je v současné době na trhu.

Apollo™ nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Ošetření obličeje trvá přibližně 15 minut, ošetření těla pak zhruba půl hodiny. Celý cyklus ošetření netrvá déle než 4–6 týdnů.
Doporučuje se, aby pacienti jednou za 8 týdnů po posledním ošetření podstupovali udržovací ošetření.

Výhody radiofrekvenční technologie TriPollar™ :

 • Ošetření není bolestivé - radiofrekvenční technologie TriPollar™ směřuje radiofrekvenční energii přímo do míst, kde je třeba, což znamená mnohem nižší spotřebu energie než jiné radiofrekvenční technologie, takže je ošetření naprosto bezbolestné.
 • Ošetření povrchových i hlubších tukových vrstev - radiofrekvenční technologie TriPollar™ používá pro ovládání ošetřovacích elektrod, regulujících proud i polaritu, sofistikované algoritmy. Tím je zajištěna variabilní koncentrace energie na různé tukové vrstvy, a v jejím důsledku dosažení viditelných klinických výsledků již od prvního ošetření.
 • Selektivní zahřívání tukové tkáně - radiofrekvenční technologie TriPollar soustředí energii selektivně na tukovou tkáň, zabraňuje zahřívání jiných tkání, a dosahuje tak lepších klinických výsledků.
 • Chlazení pokožky či aplikátoru není třeba - radiofrekvenční konfigurace technologie TriPollar™ a její sofistikovaný řídicí algoritmus eliminuje nutnost chlazení pokožky a aplikátoru. To znamená účinnější ošetření a nižší počet aplikací.
 • Nižší počet ošetření - radiofrekvenční technologie TriPollar dosahuje díky soustředění energie lepších a rychlejších výsledků.
 • Bez potřeby světelné technologie - vhodné pro všechny typy a barvy pokožky.

TriPollar - modelace obličeje a zpevňování pokožky

Ošetření pomocí technologie TriPollar exkluzivně využívá účinků kombinace unipolární a bipolární radiofrekvenční energie v jednom aplikátoru, kdy dochází k zahřívání hlubokých i povrchových vrstev tkání zároveň při současné ochraně povrchu pokožky. Vyhlazení, zpevnění a regenerace kolagenu pokožky bez jakýchkoli injekcí, chirurgických zákroků či nutnosti rekonvalescence nebyly nikdy snazší a rychlejší.

Selektivní duální elektrické zahřívání pomocí jediného aplikátoru technologie TriPollar umožňuje pronikání radiofrekvenční energie do hluboké kožní a podkožní vrstvy, aniž by došlo k poškození zdravých tkání. Probíhá tak zahřívání obou oblastí s vysokou rezistencí, a sice tukových buněk i kolagenových vláken, jež je pokrývají. Regenerace je vyvolána zvýšením aktivity fibroblastů, smršťováním kolagenu a remodelací nového kolagenu a dalších dermálních matricových bílkovin.

Elastická vlákna pokožky, kolagen a elastin vznikají v buňkách pokožky zvaných fibroblasty. Při jejich smršťování dochází k sbližování kolagenových vláken, a tím i okamžitému vypnutí pokožky (okamžité výsledky). V průběhu celého cyklu ošetření pak následuje remodelace a regenerace kolagenu (dlouhodobé výsledky).

Klinické zkoušky prokázaly u všech typů pokožky regeneraci kolagenu, vypnutí a tonizaci pokožky a její celkové zpevnění. Ošetření pomocí technologie TriPollar dokáže jemně a účinně vypnout pokožku na obličeji, krku i pažích.

Tato vyspělá radiofrekvenční technologie TriPollar zcela eliminuje potřebu chlazení pokožky. Umožňuje totiž soustředění potřebné tepelné energie na cílové buňky, a tím zajišťuje ještě rychlejší výsledky. Díky tomu je ošetření bezpečnější a přináší okamžité viditelné účinky již od prvního ošetření.

Jakým způsobem funguje modelace obličeje

a zpevňování pokožky pomocí technologie TriPollar?
S tím, jak naše pleť zraje a je neustále vystavována vlivům okolního prostředí, začíná její pojivová tkáň degenerovat, s čímž souvisí vznik vrásek a dalších projevů stárnutí.
Radiofrekvenční energie technologie TriPollar proniká vrstvami pokožky a selektivně zahřívá její tkáň a extracelulární matrici (ECM), v níž jsou kolagenová vlákna uložena. Lokální zahřívání způsobuje jejich okamžité smršťování a zároveň zrychluje metabolismus fibroblastů, které rychleji vytvářejí nová kolagenová a elastinová vlákna.
Smršťování kolagenových vláken a regenerace zásob kolagenu a elastinu vede ke zpevňování vrstev pokožky a má za následek její hladší, zdravější a mladistvější vzhled.

TriPollar - modelace těla a redukce celulitidy

Celulitida se projevuje ve formě důlků či hrbolků na kůži. Postihuje většinu žen. Studie skutečně prokázaly, že zhruba 80 % žen nad 18 let trpí určitým stupněm celulitidy. Ano, dokonce i štíhlé ženy! Důlkovaná či hrbolatá pokožka, známá pod označením „pomerančová kůže“, se většinou nachází na stehnech, hýždích a břiše.
Tuková vrstva - od narození máme určité množství tukových buněk, které se mohou až mnohonásobně zvětšovat a ukládat do sebe tuk.
Cílené zahřívání tukových buněk v těchto konkrétních oblastech zvyšuje rychlost, s jakou se ze zahřáté tkáně uvolňuje tekutý tuk. Spolu s tukem odchází toxické látky, urychlí se metabolismus, napravuje se činnost kůže.
Přístroj Apollo, exkluzivně využívající radiofrekvenční technologii TriPollar, se účinně zaměřuje na jádro tohoto problému. Jedinečná konfigurace technologie TriPollar zahřívá tukové buňky pod pokožkou bez negativního dopadu na okolní tkáně, čímž zrychluje metabolismus a sekreci tekutého tuku. Zároveň zahřívá hluboké i povrchové vrstvy tuku, a to kombinací duálních účinků unipolární a bipolární radiofrekvenční energie v jediném aplikátoru.
RF technologie TriPollar ošetřuje pokožku všech barev jemně a účinně. Na rozdíl od starší radiofrekvenční technologie navíc systém Apollo díky patentované technologii TriPollar eliminuje potřebu chlazení pokožky či aplikátoru, čímž zvyšuje účinnost ošetření, snižuje počet potřebných ošetření a redukuje tuk.

Jakým způsobem funguje modelace těla

a redukce celulitidy pomocí technologie TriPollar?
Celulitida - je zánětlivé onemocnění kůže. Škodlivé látky a odumřelé buňky se naváží na tukovou buňku. Protože tam nepatří, vznikne zánět. Dochází k špatné cirkulaci jak cévního, tak lymfatického systému. Dochází k horší výživě kožních buněk a špatnému odvodu škodlivých látek. Tento stav se neustále zhoršuje. Na povrchu pokožky vidíme hrbolky nebo-li pomerančovou kůži.
RF technologie TriPollar selektivně zvyšuje teplotu tukových buněk zároveň v hlubokých i povrchových tukových vrstvách. Tím se urychluje metabolismus a uvolňování tekutého tuku z tukových buněk, který odvádí škodlivé látky z kůže. Dochází k pročištění a regeneraci i hlubokých podkožních vrstev.
Po ošetření a uvolnění tekutého tuku tukové buňky zmenší svůj objem a pokožka se přiblíží svému původnímu stavu - výskyt celulitidy je zredukován nebo eliminován.

Jak působí Tripollar na zmenšení objemů a redukci tuku

Jak působí Tripollar na vypnutí kůže nebo pleti i na redukci celulitidy

Důvody proč vzniká celulitida:

Málo pohybu, špatný pitný režim, bublinkové nápoje, hodně soli, některé léky a hormonální antikoncepce, špatný průtok lymfy, oblečení kde máte holá záda - zatížení ledvin, zhoršený cévní systém.

CENA:

konzultace s provádějící zdravotní sestrou zdarma
Ošetření pleti:
samostatné ošetření1900 Kč
permanentka 5 ošetření + 1 zdarma9500 Kč
neinvazivní lifting - tripollar + sérumnebo mezoterapie 2400 Kč
permanentka 5 + 1 zdarma12 000 Kč
Ošetření těla:
menší plochy (ošetření do 25min. - paže, břicho, zadeček, pozvednutí zadečku, vnější strana stehen, vnitřní strana stehen, boky)2600 Kč
větší plochy3300 Kč (ošetření do 50min. - 2 menší plochy, stehna)